Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #647636én sem értem ezt az egészet...viszont az OTP még mindig nem tudott a 4500 -as ellenállás fölé kerülni, sőt a 4470 is egy ellenállási szint,
a 4500 -at kell figyelni, ha azt átviszi akkor bajban lehetnek a shortok.