Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #647901az a valaki a 25 -ös pakkal az csak egy robot, nem igazi ember.
lehet hogy valami befektetési alapnak a robotja - sőt valószínű, és csak ellenpakkot nyit a robot a részvényekkel ellentételes pakkot.
szóval az nem érdekes, csak a többi pakk.