Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #647901

az a valaki a 25 -ös pakkal az csak egy robot, nem igazi ember.

lehet hogy valami befektetési alapnak a robotja - sőt valószínű, és csak ellenpakkot nyit a robot a részvényekkel ellentételes pakkot.

szóval az nem érdekes, csak a többi pakk.