Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

Kezd izgalmas lenni a szitu

Minket akkor töretnek ki amikor S&P határozottan lefordul ismét az 1700-ről

Ha USA-t ma megveszik akkor nálunk holnap lehet elszállás lesz.