Re: nincs cím 2013. augusztus 8. 17:12 Aptiti Előzmény: #647708 Hátha a hétvégére megjön a várva várt eső...mert már pokol van Holnap délelőtt én még további rallyra számítok. Mindenesetre valószínű USA eloldalazgat.