Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #647708

Hátha a hétvégére megjön a várva várt eső...mert már pokol van

Holnap délelőtt én még további rallyra számítok.

Mindenesetre valószínű USA eloldalazgat.