Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#643070 Hathor Előzmény: #643067

Még mindig nem haladtuk meg 20K ellenállást..

reméljük ami késik, nem múlik..

Re: nincs cím

#643035 Csilla76 Előzmény: #643024

tegnap záróban azért dühöngtem, mert nem záródott a longom..de most kivártam és örülök.

Re: nincs cím

#643025 Csilla76 Előzmény: #643009

Én nem figyelem a kt-t, kivéve, amikor ti emlititek, akkor ránézek. De az általában csalóka jelet ad nem?

Kár volt tegnap eladni a…

#643024 Aptiti

Kár volt tegnap eladni a longokat:(

Az a baj, hogy most nem érzem az irányt.

Pedig kereskedési kényszerem van...most akkor a shortot keressem?

Azzal a 150 es pakkal ak…

#642852 Tapasz

Azzal a 150 es pakkal akarják, hogy ne emelkedjen. Vajon miért?

Érdekes, hogy 300-ról 15…

#642652 Aptiti

Érdekes, hogy 300-ról 150-re összement a kamat.

Úgy tűnik a hati is elveszítette a bizalmát az emelkedésben.

S&P elsőre lepattan az 1700-ról?

Ricsivel húzták meg a BUX-ot.

Átértékeltem magamban a …

#642646 Aptiti

Átértékeltem magamban a dolgot és lezártam a longjaimat kicsi bukóban.

Nem éreztem magam jól a pozimban:(

Az esetek nagy többségében ez nem jó jel szokott lenni.

Arra játszottam, hogy majd hirtelen pattanni fog.

Igy holnap tiszta lappal indulok.

Re: nincs cím

#642582 Borska Előzmény: #642577

lehet az nagyon jövedelmező , hasznos stratégia, és eddig amint látom nagyon elcsiped a pörgéseket

Re: nincs cím

#642577 Tapasz Előzmény: #642576

2011 augusztusában nagyon megégettem magam hati longokkal, napi 100 000 es minuszokkal. Nem szeretnék úgy járni, inkább kis tételekkel nyomom sűrűbben

Re: nincs cím

#642576 Borska Előzmény: #642561

10pont összesen az nagyon jó, nekem az ersténél 250ft lábanként ,vagyis az első 50pont a költségre megy...... tavaly kiszámoltam mennyit keresett az erste rajtam a kötési díjjal, hm,hm,hm ...........

értem, napi rendszerességgel teszed el a pénzt, jó az!!! ha nem nagy a méret akkor pedig könnyebb fordulni is , rossz irány esetén meg kiülni vagy zárni

Re: nincs cím

#642561 Tapasz Előzmény: #642525

1-2-3 k egyszerre, a költség, mivel a randomnál vagyok, ezért csak odavissza 10 pont összesen. 1-5 ezer ft így meg van naponta

Re: nincs cím

#642525 Borska Előzmény: #642519

igen jól érzed ezeket a napi forgásokat , grat !!!!

meg szabad kérdezni, hogy nagyságrendben mekkora pakkal forogsz ? van értelme ilyen kezköltség és ilyen eladói-vevői oldal közti résnél is forgolódni?