reméljük:-) jo lenne fölé menni. még jó hogy tegnap nem adtam el a longot.
reméljük:-) jo lenne fölé menni. még jó hogy tegnap nem adtam el a longot.
Még mindig nem haladtuk meg 20K ellenállást..
reméljük ami késik, nem múlik..
tegnap záróban azért dühöngtem, mert nem záródott a longom..de most kivártam és örülök.
Én nem figyelem a kt-t, kivéve, amikor ti emlititek, akkor ránézek. De az általában csalóka jelet ad nem?
Kár volt tegnap eladni a longokat:(
Az a baj, hogy most nem érzem az irányt.
Pedig kereskedési kényszerem van...most akkor a shortot keressem?
Már ott is van,vevők be is szédelegnek...mki hatit akar venni,beszép!
A tegnap reggeli kt mellett már 800 körül szédelegne.
Azzal a 150 es pakkal akarják, hogy ne emelkedjen. Vajon miért?
Érdekes, hogy 300-ról 150-re összement a kamat.
Úgy tűnik a hati is elveszítette a bizalmát az emelkedésben.
S&P elsőre lepattan az 1700-ról?
Ricsivel húzták meg a BUX-ot.
Átértékeltem magamban a dolgot és lezártam a longjaimat kicsi bukóban.
Nem éreztem magam jól a pozimban:(
Az esetek nagy többségében ez nem jó jel szokott lenni.
Arra játszottam, hogy majd hirtelen pattanni fog.
Igy holnap tiszta lappal indulok.
lehet az nagyon jövedelmező , hasznos stratégia, és eddig amint látom nagyon elcsiped a pörgéseket
2011 augusztusában nagyon megégettem magam hati longokkal, napi 100 000 es minuszokkal. Nem szeretnék úgy járni, inkább kis tételekkel nyomom sűrűbben
10pont összesen az nagyon jó, nekem az ersténél 250ft lábanként ,vagyis az első 50pont a költségre megy...... tavaly kiszámoltam mennyit keresett az erste rajtam a kötési díjjal, hm,hm,hm ...........
értem, napi rendszerességgel teszed el a pénzt, jó az!!! ha nem nagy a méret akkor pedig könnyebb fordulni is , rossz irány esetén meg kiülni vagy zárni
1-2-3 k egyszerre, a költség, mivel a randomnál vagyok, ezért csak odavissza 10 pont összesen. 1-5 ezer ft így meg van naponta