Re: nincs cím
Borska Előzmény: #64256110pont összesen az nagyon jó, nekem az ersténél 250ft lábanként ,vagyis az első 50pont a költségre megy...... tavaly kiszámoltam mennyit keresett az erste rajtam a kötési díjjal, hm,hm,hm ...........
értem, napi rendszerességgel teszed el a pénzt, jó az!!! ha nem nagy a méret akkor pedig könnyebb fordulni is , rossz irány esetén meg kiülni vagy zárni