Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #642561

10pont összesen az nagyon jó, nekem az ersténél 250ft lábanként ,vagyis az első 50pont a költségre megy...... tavaly kiszámoltam mennyit keresett az erste rajtam a kötési díjjal, hm,hm,hm ...........

értem, napi rendszerességgel teszed el a pénzt, jó az!!! ha nem nagy a méret akkor pedig könnyebb fordulni is , rossz irány esetén meg kiülni vagy zárni