Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #642519

igen jól érzed ezeket a napi forgásokat , grat !!!!

meg szabad kérdezni, hogy nagyságrendben mekkora pakkal forogsz ? van értelme ilyen kezköltség és ilyen eladói-vevői oldal közti résnél is forgolódni?