Re: nincs cím 2013. július 23. 13:11 Borska Előzmény: #642519 igen jól érzed ezeket a napi forgásokat , grat !!!! meg szabad kérdezni, hogy nagyságrendben mekkora pakkal forogsz ? van értelme ilyen kezköltség és ilyen eladói-vevői oldal közti résnél is forgolódni?