Re: nincs cím 2013. július 23. 9:01 Fornit Előzmény: #642333 Mákom volt, véletlenül vételt raktam be nyitóban eladás helyett, de gyorsan vissza tudtam vonni, és még ráadhattam arra az 1 db os 577-es vevőre :)