Re: nincs cím 2013. július 23. 15:02 Tapasz Előzmény: #642576 2011 augusztusában nagyon megégettem magam hati longokkal, napi 100 000 es minuszokkal. Nem szeretnék úgy járni, inkább kis tételekkel nyomom sűrűbben