Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #642576

2011 augusztusában nagyon megégettem magam hati longokkal, napi 100 000 es minuszokkal. Nem szeretnék úgy járni, inkább kis tételekkel nyomom sűrűbben