Hozzászólás
AptitiKár volt tegnap eladni a longokat:(
Az a baj, hogy most nem érzem az irányt.
Pedig kereskedési kényszerem van...most akkor a shortot keressem?
Kár volt tegnap eladni a longokat:(
Az a baj, hogy most nem érzem az irányt.
Pedig kereskedési kényszerem van...most akkor a shortot keressem?