Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

Kár volt tegnap eladni a longokat:(

Az a baj, hogy most nem érzem az irányt.

Pedig kereskedési kényszerem van...most akkor a shortot keressem?