...tőlem szokatlan módon bux hati long 19090es átlagárral
remélem van benne felfelé 4-500pont, kiderül
...tőlem szokatlan módon bux hati long 19090es átlagárral
remélem van benne felfelé 4-500pont, kiderül
Kisebb papírokat még látványosabban, elég egy pozitív újságcikk, és +néhány százalék rögtön. Beesés után 2 ilyen már feltűnő....
Pénteken felhúzás ma lezúzás....zseniális a bét! :DDDD
így van
Mi lenne usai majmok irányítják a piacokat..ők meg lekereskedik..tudja pajeszos bejelenti nem fognak venni eszközöket.. beesnek piacok..ők meg jól keresnek shortokon..majd azt mondja..áááazé veszünk eleget..ekkor már longban vannak és mennek fel a piacok..
2000usd fölé mehet arany..ekkor szálltak ki.. most akár 800is lehet..gondolom már veszik..
sztem usa piacoktól veszi el a működéséhez és a hiány foltozgatásához szükséges zsetont...ezzel kerüli el a saját összeomlásukat..meg azé keresnek a szépemberek is..
M.O. kis piac..oda rakják ahova akarják..1-3 év és eljön a kánaán..
Nem értem hogy mi történik és mire fel,de azért örülök hogy nem fordítva ülök a lovon...100 pontos kt felbax!
Már a kamattartalom is? :DDD
Gratula, szép türelmes trade volt! Nagyon kíváncsi vagyok mit hoz a jövő hét!
Év közben,egy héten belül a kamat +400 és -20 között változik.....ez mi???????????
Hali!
Ha valamit nem találsz, beírod a Keresőbe,PL- BUX,majd klikk a lefelé nyílra és már bent is van,sajnos ezt minden nap el kell játszani, mert mostanában ez van..........nálam hónapok óta nincs BUX nyitó ár meg a minimum ár ,hiába szóltam már nekik nem tudom hányszor,azt mondják javítják,azóta sem történik semmi
Én portfolio.
átmentünk minuszba ? azthiszem ez rekord :-D
nincs prompt BUX az online rendszeren...Erste elcsesződött...egyszerűen kiment belőle :D
várhattam volna még a long zárásokkal 1 órát - pont zárásig: _)) hogy ro{{ä{í@<@[adna meg ez a BÉT.
és íme a kt -20 pont LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hol a blogos? )))))))))))))))
marha rossza lett a Chichago -i PMI is.....
de most hogy mondod, zárások..affene....hogy valami nek mindig be kell zavarni...
SP mit mozog már ma ? +0.44 le -0.65 most fel -0.4 %
nagyon ideges a piac....és ez csak egyet jelent...a csúcsról kezdenek kitárazni a longosok...csak lehet hogy ez hónapokig eltart..ez a liftezés.