Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #634870Mi lenne usai majmok irányítják a piacokat..ők meg lekereskedik..tudja pajeszos bejelenti nem fognak venni eszközöket.. beesnek piacok..ők meg jól keresnek shortokon..majd azt mondja..áááazé veszünk eleget..ekkor már longban vannak és mennek fel a piacok..
2000usd fölé mehet arany..ekkor szálltak ki.. most akár 800is lehet..gondolom már veszik..
sztem usa piacoktól veszi el a működéséhez és a hiány foltozgatásához szükséges zsetont...ezzel kerüli el a saját összeomlásukat..meg azé keresnek a szépemberek is..
M.O. kis piac..oda rakják ahova akarják..1-3 év és eljön a kánaán..