Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #634799Nem értem hogy mi történik és mire fel,de azért örülök hogy nem fordítva ülök a lovon...100 pontos kt felbax!
Nem értem hogy mi történik és mire fel,de azért örülök hogy nem fordítva ülök a lovon...100 pontos kt felbax!