Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #634602Hali!
Ha valamit nem találsz, beírod a Keresőbe,PL- BUX,majd klikk a lefelé nyílra és már bent is van,sajnos ezt minden nap el kell játszani, mert mostanában ez van..........nálam hónapok óta nincs BUX nyitó ár meg a minimum ár ,hiába szóltam már nekik nem tudom hányszor,azt mondják javítják,azóta sem történik semmi
Én portfolio.