Re: nincs cím 2013. június 28. 17:07 BudFox Előzmény: #634600 átmentünk minuszba ? azthiszem ez rekord :-D nincs prompt BUX az online rendszeren...Erste elcsesződött...egyszerűen kiment belőle :D