Re: nincs cím 2013. június 28. 15:58 BudFox Előzmény: #634548 910 -en még egy nagyobb eresztés.... aztán még várunk...most meg nem akar beindulni esni a BUX ? egész héten meg alig akart megindulni fölfele.. :D ellustult ez a vén szatyor :D