Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #634553

marha rossza lett a Chichago -i PMI is.....

de most hogy mondod, zárások..affene....hogy valami nek mindig be kell zavarni...

SP mit mozog már ma ? +0.44 le -0.65 most fel -0.4 %

nagyon ideges a piac....és ez csak egyet jelent...a csúcsról kezdenek kitárazni a longosok...csak lehet hogy ez hónapokig eltart..ez a liftezés.