Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #634553marha rossza lett a Chichago -i PMI is.....
de most hogy mondod, zárások..affene....hogy valami nek mindig be kell zavarni...
SP mit mozog már ma ? +0.44 le -0.65 most fel -0.4 %
nagyon ideges a piac....és ez csak egyet jelent...a csúcsról kezdenek kitárazni a longosok...csak lehet hogy ez hónapokig eltart..ez a liftezés.