köszi szépen kolléga.
affenébe....100-200 pont emelkedéssel indul má' minden nap ?
köszi szépen kolléga.
affenébe....100-200 pont emelkedéssel indul má' minden nap ?
promt 18500 hati 18800...Oti és Molly is +1,5% felett.
Bár hati nem hisz a szeminek.
Így ma van miért húzni...
ahogy mondod. munkajövedelmem nincs, tőkejövedelem tönkretéve
Nemcsak nálad. Akinek van megtakarítása, sokkal nagyobbat bukik, mint amit nyer a rezsicsökkentéssel meg a gratisként kapott, majd lassan megemelt tranzakciós adóval.
újabb már nem kellene, de lesz sajnos...velem mindegyik kibaltázott....xar rezsikamu többszörösét viszi el nálam a megtakarítások megsarcolása...ezekből a gyenge kamatokból
Ha ősszel jön az újabb -10%, beleférhet a 4% alatti szint is. Infláció nem fog felpörögni, azaz Misinek megint csinálnia kell egy nemmegszorító csomagot ősszel.
GKI: továbbra is csúcson a konjunktúra index
2013. június 24., hétfő 5:04 InfoRádió / MTI
Júniusban is csúcson volt a GKI-Erste konjunktúra-index szezonális hatásoktól megtisztított értéke; a mutató az áprilisi jelentős esés után májusban és júniusban is kétéves csúcson volt, ezzel folytatódott a trendjében 2012 őszétől tapasztalható emelkedés.
meg volt a vágás, nem megelpi
talán még lesz egy, mert az infláció is engedi
rezsicsökkentés 2.0 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
mondtam ,-)
ne akarjatok magatoknak egy szétvert topikot.
a kegben locsog 43 Ft óta )))))))))))))))))))))))))))))))
Azt már régóta nem kötöm senki orrára.
Sok Troll szaladgál utánam, mostanában összezavarodtak amióta nem mondok semmit..
Buxunk szépen maradt a szűkülő háromszögemben 20K ellenállással még mindig.
Vannak rá gondolatok, de most azt sem ,-)
Hello Hathor
Mizújs ? mit merre, hol trédelsz mostanában ?
:-)))
Na van-e már mackó úrnak nullás hati kamat, hogy a longosok megtanulják a rabok istenét?
Még mindig 400?
Akkor bakter sleep van tovább..
yo8