Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #633406

újabb már nem kellene, de lesz sajnos...velem mindegyik kibaltázott....xar rezsikamu többszörösét viszi el nálam a megtakarítások megsarcolása...ezekből a gyenge kamatokból