Re: nincs cím 2013. június 25. 14:07 macika Előzmény: #633396 meg volt a vágás, nem megelpi talán még lesz egy, mert az infláció is engedi rezsicsökkentés 2.0 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))