Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

walex Előzmény: #633416

Nemcsak nálad. Akinek van megtakarítása, sokkal nagyobbat bukik, mint amit nyer a rezsicsökkentéssel meg a gratisként kapott, majd lassan megemelt tranzakciós adóval.