Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#633654 BudFox Előzmény: #633647

köszi szépen kolléga.

affenébe....100-200 pont emelkedéssel indul má' minden nap ?

Re: nincs cím

#633424 walex Előzmény: #633416

Nemcsak nálad. Akinek van megtakarítása, sokkal nagyobbat bukik, mint amit nyer a rezsicsökkentéssel meg a gratisként kapott, majd lassan megemelt tranzakciós adóval.

Re: nincs cím

#633416 Euroman Előzmény: #633406

újabb már nem kellene, de lesz sajnos...velem mindegyik kibaltázott....xar rezsikamu többszörösét viszi el nálam a megtakarítások megsarcolása...ezekből a gyenge kamatokból

Re: nincs cím

#633406 walex Előzmény: #633401

Ha ősszel jön az újabb -10%, beleférhet a 4% alatti szint is. Infláció nem fog felpörögni, azaz Misinek megint csinálnia kell egy nemmegszorító csomagot ősszel.

Re: nincs cím

#633403 Hathor Előzmény: #633399

GKI: továbbra is csúcson a konjunktúra index

2013. június 24., hétfő 5:04 InfoRádió / MTI

Júniusban is csúcson volt a GKI-Erste konjunktúra-index szezonális hatásoktól megtisztított értéke; a mutató az áprilisi jelentős esés után májusban és júniusban is kétéves csúcson volt, ezzel folytatódott a trendjében 2012 őszétől tapasztalható emelkedés.

Re: nincs cím

#633401 macika Előzmény: #633396

meg volt a vágás, nem megelpi

talán még lesz egy, mert az infláció is engedi

rezsicsökkentés 2.0 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Re: nincs cím

#633397 Hathor Előzmény: #633396

Azt már régóta nem kötöm senki orrára.

Sok Troll szaladgál utánam, mostanában összezavarodtak amióta nem mondok semmit..

Buxunk szépen maradt a szűkülő háromszögemben 20K ellenállással még mindig.

Vannak rá gondolatok, de most azt sem ,-)

Re: nincs cím

#633390 Hathor Előzmény: #633381

Na van-e már mackó úrnak nullás hati kamat, hogy a longosok megtanulják a rabok istenét?

Még mindig 400?

Akkor bakter sleep van tovább..

yo8