Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

walex Előzmény: #633401

Ha ősszel jön az újabb -10%, beleférhet a 4% alatti szint is. Infláció nem fog felpörögni, azaz Misinek megint csinálnia kell egy nemmegszorító csomagot ősszel.