Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #633396Azt már régóta nem kötöm senki orrára.
Sok Troll szaladgál utánam, mostanában összezavarodtak amióta nem mondok semmit..
Buxunk szépen maradt a szűkülő háromszögemben 20K ellenállással még mindig.
Vannak rá gondolatok, de most azt sem ,-)