Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #633396

Azt már régóta nem kötöm senki orrára.

Sok Troll szaladgál utánam, mostanában összezavarodtak amióta nem mondok semmit..

Buxunk szépen maradt a szűkülő háromszögemben 20K ellenállással még mindig.

Vannak rá gondolatok, de most azt sem ,-)