Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#604724 macika Előzmény: #604719

jah hollandiában is csak a fradiról írnak )

ma hatis nap van, a fél világ ezt lesi )))

Re: nincs cím

#604714 Keg Jenő Előzmény: #604674

Èrdekes, jeleztem, hogy inkább venni kéne nem eladni pár hete...

Mi lehet a háttérben? Hatalmi harc vagy meglepő osztalék?

Re: nincs cím

#604674 Zotya32 Előzmény: #604669

Volt egy jóslat, hogy péter lesz a pápa, és akkor pápá egyház, meg világvége... De mivel nem volt tóthpéterük így ez elmaradt. :-)

Re: nincs cím

#604669 macika Előzmény: #604668

mi baj megint?

jönnek a meteorok, üstökösök

reszeltek a koaláknak aztán mehetsz a mexikói állatvédőkhöz sírni az usába )))

Re: nincs cím

#604668 Zotya32 Előzmény: #604666

Azért már ne avassuk szenté a nagybarnát... :-)

a világvége elmarad, az egyház sem esik szét, keresztényüldözés sem lesz. re: jóslat

Re: nincs cím

#604664 Zotya32 Előzmény: #604651

Nem gyanús, hogy a hati kifutás előtt egy nappal 3 havi forgalom van a papírban? Feltöltik a vevőit, kikapnak 1 millió darabot?

Re: nincs cím

#604651 macika Előzmény: #604649

ahhoz képest, hogy egy hete azt mondtad hogy adják igen

gondoltam is hogy a népszerű "köszönöm a leveleket" topikba beírom

de a balos simicsika hír überelt mindent

jó sok kicsi ma is belevett aztán dobálták el amikor a bank bezárt mint a humetben volt anno ))

Re: nincs cím

#604606 Sly-- Előzmény: #604604

jól van, csak vicceltem, bár ebben a topikban elég óvatosan lehet csak

elég kanócosra sikerült a gyertya, behalásnak tűnik ez megint, attól függ, lesz-e holnap valami folytatás