Re: nincs cím 2013. március 13. 20:41 Zotya32 Előzmény: #604666 Azért már ne avassuk szenté a nagybarnát... :-) a világvége elmarad, az egyház sem esik szét, keresztényüldözés sem lesz. re: jóslat