Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604666

Azért már ne avassuk szenté a nagybarnát... :-)

a világvége elmarad, az egyház sem esik szét, keresztényüldözés sem lesz. re: jóslat