Re: nincs cím 2013. március 13. 17:24 Sly-- Előzmény: #604604 jól van, csak vicceltem, bár ebben a topikban elég óvatosan lehet csak elég kanócosra sikerült a gyertya, behalásnak tűnik ez megint, attól függ, lesz-e holnap valami folytatás