Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #604604

jól van, csak vicceltem, bár ebben a topikban elég óvatosan lehet csak

elég kanócosra sikerült a gyertya, behalásnak tűnik ez megint, attól függ, lesz-e holnap valami folytatás