Re: nincs cím
macika Előzmény: #604649ahhoz képest, hogy egy hete azt mondtad hogy adják igen
gondoltam is hogy a népszerű "köszönöm a leveleket" topikba beírom
de a balos simicsika hír überelt mindent
jó sok kicsi ma is belevett aztán dobálták el amikor a bank bezárt mint a humetben volt anno ))