Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #604649

ahhoz képest, hogy egy hete azt mondtad hogy adják igen

gondoltam is hogy a népszerű "köszönöm a leveleket" topikba beírom

de a balos simicsika hír überelt mindent

jó sok kicsi ma is belevett aztán dobálták el amikor a bank bezárt mint a humetben volt anno ))