Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604669

Volt egy jóslat, hogy péter lesz a pápa, és akkor pápá egyház, meg világvége... De mivel nem volt tóthpéterük így ez elmaradt. :-)