:))
jah hollandiában is csak a fradiról írnak )
ma hatis nap van, a fél világ ezt lesi )))
Ja, és Zsada szépen összefoglalta az elmúlt évek történéseit...
http://forum.portfolio.hu/topic.php?t=6020
az a furcsa, hogy ez senkinek sem volt érdekes... se médiának, se rendőrségnek, se pszáfnak, se ügyészségnek...
Èrdekes, jeleztem, hogy inkább venni kéne nem eladni pár hete...
Mi lehet a háttérben? Hatalmi harc vagy meglepő osztalék?
Volt egy jóslat, hogy péter lesz a pápa, és akkor pápá egyház, meg világvége... De mivel nem volt tóthpéterük így ez elmaradt. :-)
mi baj megint?
jönnek a meteorok, üstökösök
reszeltek a koaláknak aztán mehetsz a mexikói állatvédőkhöz sírni az usába )))
Azért már ne avassuk szenté a nagybarnát... :-)
a világvége elmarad, az egyház sem esik szét, keresztényüldözés sem lesz. re: jóslat
Nem gyanús, hogy a hati kifutás előtt egy nappal 3 havi forgalom van a papírban? Feltöltik a vevőit, kikapnak 1 millió darabot?
ahhoz képest, hogy egy hete azt mondtad hogy adják igen
gondoltam is hogy a népszerű "köszönöm a leveleket" topikba beírom
de a balos simicsika hír überelt mindent
jó sok kicsi ma is belevett aztán dobálták el amikor a bank bezárt mint a humetben volt anno ))
Minden évben van. :-)
idei ezzel letudva, jöhet a keg, meg a konzum. :-)
jaja ilyen forgalom meleltt ez trréé
a hatis kecsegtet majd ))
bár lassan a fél világ tudja )))
jól van, csak vicceltem, bár ebben a topikban elég óvatosan lehet csak
elég kanócosra sikerült a gyertya, behalásnak tűnik ez megint, attól függ, lesz-e holnap valami folytatás
szokásom :)))