Re: nincs cím 2013. március 14. 6:16 Keg Jenő Előzmény: #604674 Èrdekes, jeleztem, hogy inkább venni kéne nem eladni pár hete... Mi lehet a háttérben? Hatalmi harc vagy meglepő osztalék?