Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Keg Jenő Előzmény: #604674

Èrdekes, jeleztem, hogy inkább venni kéne nem eladni pár hete...

Mi lehet a háttérben? Hatalmi harc vagy meglepő osztalék?