Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #604714Ja, és Zsada szépen összefoglalta az elmúlt évek történéseit...
http://forum.portfolio.hu/topic.php?t=6020
az a furcsa, hogy ez senkinek sem volt érdekes... se médiának, se rendőrségnek, se pszáfnak, se ügyészségnek...