Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604714

Ja, és Zsada szépen összefoglalta az elmúlt évek történéseit...

http://forum.portfolio.hu/topic.php?t=6020

az a furcsa, hogy ez senkinek sem volt érdekes... se médiának, se rendőrségnek, se pszáfnak, se ügyészségnek...