Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#557358 macika Előzmény: #557258

off topik

Hadd gratuláljak ahhoz, hogy ezt a HUMET részvényeseitől ellopott holmit, mint t. orgazda, a t. Vezérigazgató úr mostanság 1,7 milliárdra értékelt semmiért megvásárolta.

Sok örömet hozzá. Kérem, adja át üdvözletemet Tribuszer úrnak és az összes korrupt és csaló könyvvizsgálójuknak.

Őszinte híve

Civinjanos

nem semmi !!! )))

Re: nincs cím

#557263 macika Előzmény: #557255

új műsorhoz új férfi kell!

a molekóla, portugál, mongol már régi nóta

hargitai is kivágva, lesz helyette kemencés ))

Re: nincs cím

#557258 Zotya32 Előzmény: #557249

no, kezdődik az őszi zuhé... otp is ma bemegy 3800 alá, németek esenk, német bank -6%, a jó öreg phyl meg stabilan tartja a 30 ft-ot... az újév hozhatna 2000 ft-os otp-t :))

Re: nincs cím

#557255 Mr_insider Előzmény: #557249

hozzáteszem önmagában véve a phylaxia TP irányítása alatt nem volt egy nagy ékszer:D mint pl a Rába, tehát itt egészen más a sztori, talán ez a wamsler lesz az,ami értéket fog képviselni...nameg azért a rádió is jó szerintem(minőségileg)...

Re: nincs cím

#557218 Mr_insider Előzmény: #557155

hát ja a Wamslert amúgy is tőzsdére akarták vinni régen, mint ahogy ez elhangzik...így is a tőzsdére kerül,csak gondolom többet nyernek rajta...

Re: nincs cím

#557079 Zotya32 Előzmény: #557046

én nem tudom, de ezerszer vártuk már, hogy majd jól felhúzzák és kitömik a népet, vmi mesével megindítják, de nem ez történt, hanem alaptőke csökkentése, névértékmutyi, most elvileg kipucolták a k*kit a cégből, de már elkezdődött megint az apportos cégvásárlás, szóval nagyon úgy tűnik, kezdődik újra a történet a nulláról...

nem látszik a következő 30 éves távlatban, hogy mitől menne fel a részvény 100 ft-ra... :)

mindegy, engem már nem zavar, januárban friss pénz érkezik, azzal majd megpróbálok otp-vel ügyködni, ez meg enni nem kér, nekem ráér 30 év múlva is, ha megélem :)))

Re: nincs cím

#557046 Trisz Előzmény: #557022

Igen. Ezt tapasztaljuk.

Viszont ha ezt megcsinálják, akkor miért kell kivezetni? A jó cégnek felmegy az árfolyama, lehet kaszálni a papírokkal.

Re: nincs cím

#556955 Trisz Előzmény: #556866

Ez a pápá bét egyre több papírral kapcsolatban kerül elő, mint lehetőség. Természetesen a tőzsdén minden előfordulhat, ezért csak óvatos fenntartásaim vannak. Ennek elsősorban akkor látnám realitását, ha a cég szárnyalna. Ekkor logikus elképzelés egy ilyen figura. (A jóban már nincs szükség a kicsikre.) De mostanában nem az az általános vélemény Ph-ról, hogy szárnyalna a cég.

Végigvihetjük bármelyik gondolatot, de legyünk konzekvensek.

Re: nincs cím

#556866 Zotya32 Előzmény: #556848

Ők pereskednek a pénzért, de amikor az 'elődök' tettek hasonlót és károsították meg a részvényeseket, az teljesen rendben volt, még meg is szavazták a nagyok. :-)

nem lesz itt semmi borítás, nem érdeke senkinek. Viszont a haveri kutyáknak már 30%-os részesedésük lesz a cégben, még pár tőkeemelés és jöhet a kivásárlás bagóért... Beapportálják a Wamslert teljesen, máris 75% fölé kerülnek, és pápá bét...

Re: nincs cím

#556848 Miguel Előzmény: #556713

Igaz,igaz! Mintha csak magam mondtam volna!

( tényleg honnan is ismerős, ha valamit feltűnően a piaci ártól jelentősen eltérve visznek be üzletbe???)

:)

Más:

Remélem előbb utóbb a bennfentesek közül borítani fog valaki!

a lényeg elévülési időn belül tegye!

( nem sok rá az esély, de hátha...)

Re: nincs cím

#556713 Zotya32 Előzmény: #556709

miért fizetne? nem nekik kell visszafizetni, hanem a "csalóknak"... ugye milyen gáz, mikor vmit felülértékelnek, majd fillérekért eladnak??? honnan ismerős ez nekem??? :))

Re: nincs cím

#556702 Zotya32 Előzmény: #556701

honnan szülik ezeket a pereket??? :)

"Heves Megyei Bíróság 4.G.20.279/2009. (a bíróság elnevezése 2012. január 1-jével Egri Törvényszékre változott)

Felperesek: PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. és az AGRO-FORTUNA Kft. (2943 Bábolna, Jégeri u. 17.), GABOMAG Kereskedelmi és Ingatlanhasznosító Kft. (2943 Bábolna, Csekonics J. u. 2.), MECH-MED Kft. (1141 Budapest, Szugló u. 82.), MAGIC S.p.A. (43058 Bologese di Sorbolo PR Via Nacionale delle Cisa 1.)

Alperesek: Takarmánykeverő Invest Gyártó Kft. „f.a.” (3360 Heves, 038/5 hrsz.) – I. rendű – és a Belmopan Property Investments Kft. (2081 Piliscsaba, Hegyalja u. 11-13.) – II. rendű alperes.

A per tárgya: szerződés érvénytelenségének megállapítása.

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. és 4 pertársa - mint felperesek – per indítottak a Takarmánykeverő Invest Gyártó Kft „f.a.” és a Belmopan Property Investment Kft. alperesek ellen szerződés érvénytelenségének megállapítása iránt. A felperesek a felszámolás alatt álló Takarmánykeverő Invest Gyártó Kft. „f.a.” hitelezői. Az adós cég a felszámolást közvetlenül megelőzően eladta ingatlanait a Belmopan Property Investments Kft. részére. Az adásvételt megelőzően készített értékbecslés az ingatlanok értékét 676.000.000 Ft-ban állapította meg. Az ingatlanokat az adós 85.000.000 Ft vételárért értékesítette. A felperesek álláspontja szerint az adásvételi szerződés érvénytelen, mivel a szolgáltatás és az ellenszolgáltatás feltűnő értékaránytalansága állapítható meg. A kirendelt igazságügyi szakértők az ingatlanok forgalmi értékét 255.000.000 Ft összegben állapították meg.

Az alperesek a feltűnő értékaránytalanság fennállását ingatlanok terheire, az ingatlannal kapcsolatos tartozásokra, azok vételárat befolyásoló szerepére hivatkozással vitatják.

A felperesek pernyertessége esetén a különbözetként visszajáró pénzösszeg a felszámolás alatt lévő alperes vagyonába kerül vissza, és erre tekintettel remény lehet a Társaság 24.787.000 Ft összegű tőkekövetelésének részbeni megtérülésére. A per első fokon van folyamatban. "