Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #556709

miért fizetne? nem nekik kell visszafizetni, hanem a "csalóknak"... ugye milyen gáz, mikor vmit felülértékelnek, majd fillérekért eladnak??? honnan ismerős ez nekem??? :))