Re: nincs cím
Mr_insider Előzmény: #557249hozzáteszem önmagában véve a phylaxia TP irányítása alatt nem volt egy nagy ékszer:D mint pl a Rába, tehát itt egészen más a sztori, talán ez a wamsler lesz az,ami értéket fog képviselni...nameg azért a rádió is jó szerintem(minőségileg)...