Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Mr_insider Előzmény: #557249

hozzáteszem önmagában véve a phylaxia TP irányítása alatt nem volt egy nagy ékszer:D mint pl a Rába, tehát itt egészen más a sztori, talán ez a wamsler lesz az,ami értéket fog képviselni...nameg azért a rádió is jó szerintem(minőségileg)...