Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mr_insider Előzmény: #557155

hát ja a Wamslert amúgy is tőzsdére akarták vinni régen, mint ahogy ez elhangzik...így is a tőzsdére kerül,csak gondolom többet nyernek rajta...