Re: nincs cím
Mr_insider Előzmény: #557155hát ja a Wamslert amúgy is tőzsdére akarták vinni régen, mint ahogy ez elhangzik...így is a tőzsdére kerül,csak gondolom többet nyernek rajta...
hát ja a Wamslert amúgy is tőzsdére akarták vinni régen, mint ahogy ez elhangzik...így is a tőzsdére kerül,csak gondolom többet nyernek rajta...