Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #557022

Igen. Ezt tapasztaljuk.

Viszont ha ezt megcsinálják, akkor miért kell kivezetni? A jó cégnek felmegy az árfolyama, lehet kaszálni a papírokkal.