Re: nincs cím 2012. szeptember 25. 15:37 Trisz Előzmény: #557022 Igen. Ezt tapasztaljuk. Viszont ha ezt megcsinálják, akkor miért kell kivezetni? A jó cégnek felmegy az árfolyama, lehet kaszálni a papírokkal.