Re: nincs cím
Miguel Előzmény: #556713Igaz,igaz! Mintha csak magam mondtam volna!
( tényleg honnan is ismerős, ha valamit feltűnően a piaci ártól jelentősen eltérve visznek be üzletbe???)
:)
Más:
Remélem előbb utóbb a bennfentesek közül borítani fog valaki!
a lényeg elévülési időn belül tegye!
( nem sok rá az esély, de hátha...)