Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Miguel Előzmény: #556713

Igaz,igaz! Mintha csak magam mondtam volna!

( tényleg honnan is ismerős, ha valamit feltűnően a piaci ártól jelentősen eltérve visznek be üzletbe???)

:)

Más:

Remélem előbb utóbb a bennfentesek közül borítani fog valaki!

a lényeg elévülési időn belül tegye!

( nem sok rá az esély, de hátha...)