Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #556848

Ők pereskednek a pénzért, de amikor az 'elődök' tettek hasonlót és károsították meg a részvényeseket, az teljesen rendben volt, még meg is szavazták a nagyok. :-)

nem lesz itt semmi borítás, nem érdeke senkinek. Viszont a haveri kutyáknak már 30%-os részesedésük lesz a cégben, még pár tőkeemelés és jöhet a kivásárlás bagóért... Beapportálják a Wamslert teljesen, máris 75% fölé kerülnek, és pápá bét...