Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #557249

no, kezdődik az őszi zuhé... otp is ma bemegy 3800 alá, németek esenk, német bank -6%, a jó öreg phyl meg stabilan tartja a 30 ft-ot... az újév hozhatna 2000 ft-os otp-t :))