Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #556866Ez a pápá bét egyre több papírral kapcsolatban kerül elő, mint lehetőség. Természetesen a tőzsdén minden előfordulhat, ezért csak óvatos fenntartásaim vannak. Ennek elsősorban akkor látnám realitását, ha a cég szárnyalna. Ekkor logikus elképzelés egy ilyen figura. (A jóban már nincs szükség a kicsikre.) De mostanában nem az az általános vélemény Ph-ról, hogy szárnyalna a cég.
Végigvihetjük bármelyik gondolatot, de legyünk konzekvensek.