Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #556866

Ez a pápá bét egyre több papírral kapcsolatban kerül elő, mint lehetőség. Természetesen a tőzsdén minden előfordulhat, ezért csak óvatos fenntartásaim vannak. Ennek elsősorban akkor látnám realitását, ha a cég szárnyalna. Ekkor logikus elképzelés egy ilyen figura. (A jóban már nincs szükség a kicsikre.) De mostanában nem az az általános vélemény Ph-ról, hogy szárnyalna a cég.

Végigvihetjük bármelyik gondolatot, de legyünk konzekvensek.