Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#504588 exmnbs1 Előzmény: #504235

és ez nem bűncselekmény

ha a hírre felment volna akkor elviszik

nem tőkeemelési opcióra, hanem tőkeemelésre szerződtek

node nem ők kezdtek

Balázs Csaba sem fizette ba a részét 218 körül, abból lett a srv

vagy rosszul emlékszem?

Re: nincs cím

#504240 Kissherceg Előzmény: #504235

akkor legalább a memóriám jó... :)))

Kicsit Deja Vu volt, de Zs kategóriában nem szabad meglepődni...

Re: nincs cím

#504235 Zotya32 Előzmény: #504230

senki nem tért vissza, csak érdekes módon pont 1.2 milliárd a be nem fizetett tőkeemelés értéke, annyi, amennyit NK és Héjja "tolt" be... emlékezhetünk, hogy 120 körül volt meghirdetve, aztán még sajnáltuk NK-t, hogy BCs mennyire bepalizta... közben meg lehet mégsem????

Re: nincs cím

#504226 Zotya32 Előzmény: #504223

nicsak....

"Kibocsátási értéken 1,2-2,2 milliárd forint összegű zártkörű tőkebevonásról határozott a mai napon az econet.hu igazgatósága. A kibocsátás készpénzes alaptőke-emeléssel valósul meg, 2010. november 26-i hatállyal. Az igazgatóság 600-600 millió forintnyi kibocsátási értékű részvény lejegyzésére feljogosította a dr. Nobilis Kristóf érdekeltségében lévő DonaDöme Kft.-t és a Héjja Róbert érdekeltségében lévő Héjja Befektetési és Vagyonkezelő Kft.-t, amelyek így összesen 1,2 milliárd forint kibocsátási árú részvény átvételére vállaltak kötelezettséget"

http://www.mfor.hu/cikkek/Tokeemelessel_lesz_az_Econete_a_Sziget_csoport_fele.html

Re: nincs cím

#504223 Zotya32 Előzmény: #504206

" A követeléseken belül jelentős rész (1,2 milliárd forint) a be nem fizetett tőkeemelésekből fakad, ezekkel tisztítva is túlzott mértékűnek mondható az üzleti és cégérték a mérlegben."

ez így nagy biznisz... be nem fizetett tőkeemelés, de a papírt rászórod a jó népre... lehet NK és a Héjja nem is bukott egy árva buznyákot sem???

Re: nincs cím

#504220 Zotya32 Előzmény: #504202

400 db volt, 149/150-ről, van 1400 db, szeptemberig raktározom vagy 800-nál eladom :)))

kell majd a pénz koala-kajára.... :)

Re: nincs cím

#504218 Sly-- Előzmény: #504202

Ááá, nem, jó lesz az remélem és nyer vele én csak skap benne kicsit.:-)

Látom, IQ csak úgy virágzik odaát abban a topikban...:-(((

Néha elgondolkozom, hogy ilyen emberek tőzsdéznek? Akik csak össze-vissza kamuznak? Siralmas...:-(((

Re: nincs cím

#504206 zeeh_ Előzmény: #503608

Lehet, hogy nem hülyék, de egy boríték jó helyre gondolom, itt is csodákra lehet képes. Más magyarázatot nem találok arra, hogy nem szedték ízekre a Maseratist és a kopasz tolvaj haverját.

Re: nincs cím

#504202 macika Előzmény: #504199

jajj kitömted? ))))

phyl topik odaaát megint nyekergős

ádámka nyomja a hüleséget ))

Re: nincs cím

#504199 Sly-- Előzmény: #504182

Áhhh..., köszönöm, akkor Te vetted meg a 150-es pakkomat.:-))))

Ebből most nagy up nem lesz az nagyon valószínű.

Re: nincs cím

#504182 Zotya32 Előzmény: #504177

hát én eladtam, vettem inkább a maradékon humetet, azt beraktam 200-ra, addig be sem kapcsolom a tőzsdét :)))

Re: nincs cím

#504177 Sly-- Előzmény: #504155

Ezért volt nekem gyanús tegnap este, ha lett volna vevő, akkor átkötötték volna egyik kézből a másikba, aztán kész. Minek kellett volna akkor ez az ajánlatosdi.

Aztán lehet, hogy volt ajánlat, csak a Buxi által írt 30 Ft-on.:DD

Re: nincs cím

#504157 macika Előzmény: #504155

,majd megismétlik

nyárig van idő, vagy meddig

ha az se sikerül és nem találnak más megoldást se akkor tényleg pápá a cégnek

re genesys

Re: nincs cím

#504090 Zotya32 Előzmény: #504088

ugyan.. ez nem olyan horderejű dolog volt, mint a CIG új terméke.... :)))

vicc ez a bét, tényleg a mutyi, a fertő legmélyebb bugyra...

Re: nincs cím

#504088 Sly-- Előzmény: #504070

Csak ígérgetnek, mint mindenhol. Szerintem föl kellett volna függeszteni mára.