Re: nincs cím 2012. április 20. 16:24 Zotya32 Előzmény: #504088 ugyan.. ez nem olyan horderejű dolog volt, mint a CIG új terméke.... :))) vicc ez a bét, tényleg a mutyi, a fertő legmélyebb bugyra...