Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #503608

Lehet, hogy nem hülyék, de egy boríték jó helyre gondolom, itt is csodákra lehet képes. Más magyarázatot nem találok arra, hogy nem szedték ízekre a Maseratist és a kopasz tolvaj haverját.