Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503606

miért? 20 éve veszteséges a sziget, de csak van maserati, meg utazgatás, meg jótékonykodás, hogy a fiatalok tudjanak egy hétig szórakozni.... :)) azért a nav-nál sem hülék dolgoznak...