Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #504155Ezért volt nekem gyanús tegnap este, ha lett volna vevő, akkor átkötötték volna egyik kézből a másikba, aztán kész. Minek kellett volna akkor ez az ajánlatosdi.
Aztán lehet, hogy volt ajánlat, csak a Buxi által írt 30 Ft-on.:DD