Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #504155

Ezért volt nekem gyanús tegnap este, ha lett volna vevő, akkor átkötötték volna egyik kézből a másikba, aztán kész. Minek kellett volna akkor ez az ajánlatosdi.

Aztán lehet, hogy volt ajánlat, csak a Buxi által írt 30 Ft-on.:DD