Re: nincs cím 2012. április 20. 19:47 Sly-- Előzmény: #504182 Áhhh..., köszönöm, akkor Te vetted meg a 150-es pakkomat.:-)))) Ebből most nagy up nem lesz az nagyon valószínű.