Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #504012

ügyes :)

nekem más a taktikám... olcsóbban eladom, és drágábban veszem vissza....

megtehetem, még qrva sok felesleges pénzem van, nem tudom mire költeni... :)))

a **** equilor meg tehet egy szívességet... kivárják a tőzsdezárást, és utána teszik közzé az aukció eredményét..