Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #504177

hát én eladtam, vettem inkább a maradékon humetet, azt beraktam 200-ra, addig be sem kapcsolom a tőzsdét :)))